poniedziałek, 22 czerwca 2026

Wyrzucanie śmieci do SMLW

Dlaczego mieszkańcy prywatnych domów przy os.Poludnie wyrzucają śmieci do śmietników SMLW, a my z bloków musimy płacić od osoby, myślę, że ich obowiązuje płatność do Urzędu Miasta, wynoszą wszystko co popadnie i na pewno nie są rozliczani jak mieszkańcy bloków.

Dlaczego mieszkańcy SMLW zostawiają w wiatach pozostałości po remontach , stare meble , drzwi , dywany ??? Ciezko wywieźć do PUK?

Za śmieci płaci się od osoby, a nie od ich ilości, więc dla płacących nie ma żadnej różnicy, czy w śmietniku jest jeden worek czy dziesięć.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.