piątek, 26 czerwca 2026

ZUS Grajewo

Dlaczego podczas wizyty w placówce ZUS w Grajewie nie można załatwić żadnej sprawy. Idąc tam z odpowiednimi dokumentami lub problemem który zaistniał ze strony ZUS - błędy w dokumentach które przysyła ZUS pracownicy odsyłają do epue. Po co jest ta placówka niczego dowiedzieć się nie można, panie jak najbardziej nie-pomocne.

Dodajmy jeszcze, że epue jest systemem wyjątkowo nieprzyjaznym dla użytkownika i to niezależnie od tego, czy korzysta z niego obywatel, czy urzędnik

Jak to po co aby administracja się rozrastała w niekontrolowany sposób i mnożyły się urzędniki. Pamiętacie jaka była propaganda i zapewnienia,że wraz z komputeryzacją urzędów zmaleje ilość etatów i co i g.... zamknięto choć jeden urząd czy pokój. Dalej się mnożą i dublują czynności, zapis elektroniczny raz, a papier dwa. Praktycznie nic nie można załatwić w jeden dzień od ręki.

Anno, to że ZUS przesyła dokumenty z błędami, to nie jest wina tych Pań. Kolejna sprawa jest taka, że w zależności od problemu sprawy one nie są wstanie nic zrobić, ponieważ jest możliwość tylko poprzez ePUE. Korzystałam wielokrotnie, z naszej placówki ZUS i mam odmienne zdanie co do pomocy... Panie są bardzo miłe i każdemu starają się pomóc, w szczególności dwie młode dziewczyny, które tam pracują. Pozdrawiam serdecznie i życzę trochę wyrozumiałości

Panie w ZUS robią łaskę że pracują./ Przecież do ZUS zgłaszają się osoby w podeszłym wieku którym jest potrzebna pomoc. Czy te Panie myślą że wiecznie będą młode ?

A ja polecam Panią w ZUS która mnie obsługiwała . Pomogła mi się zalogować do komputera który się dostępny na klientów i na stronie pue załatwić sprawę . Wszystko tłumaczyła krok po kroku, dziękuję. Ta Pani z krótkimi ciemnymi włosami , bardzo miła.

Fajnie tam do pracy się dostać, praca urzędowa wspaniała sprawa.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.