Problem z oddaniem opakowań kaucyjnych w Rajgrodzie. Przy biedronce albo pełny albo zepsuty, w arhelanie albo zepsuty albo problem z oddaniem w kasie mało miejsca i duże kolejki. Będzie latem problem z plastikiem!
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone

Można przywieźć do Grajewa.
Kupujcie Prmavera w 5
Na śmietniku są żółte kontenery na plastik!!
Przecież najważniejsze w tym wszystkim to to, że operator systemu zarabia, bo o to wszak chodziło. Dawniej dziad chodził z worem, teraz my wszyscy jak te dziady z worem pod sklep, buda nie przyjmuje więc z worem do domu, a domu worek na kupkę bo automat się wypiął.
Szanowna Pani Krystyno, a czy Pani nie kupuje wody w butelkach? Nie zauważyła pani na paragonie że ma Pani to doliczone to do rachunku? Dlaczego mamy płacić za opakowanie, a później nie mamy ubiegać się o zwrot tych pieniędzy? PO to jest to zrobione żeby firmy zarabiały właśnie na takich jak Pani która nie zwróci butelki. Na tych dystrybutorach do liczenia butelek są nr telefonów można tam dzwonić i zgłaszać, sklep musi przyjąć butelki nawet jeśli automat jest zepsuty. Pozdrawiam segregujących i rozumiejących.